ФОТОКНИГИ: ПОВНИЙ КУРС

variant_oblk.jpg

Завдяки цьому курсу ви навчитесь з нуля

РОЗРОБЛЯТИ, ДРУКУВАТИ та ПРОДАВАТИ фотокниги 

 

ВАРТІСТЬ КУРСУ: 2000 грн

 

ЩО ВАС ЧЕКАЄ В КУРСІ?

УРОКИ ПО РОЗРОБЦІ МАКЕТІВ КНИГ

У вас будуть уроки, де я покроково показую як робити макети фотокниги в різних программах. Також показую методи, як можна зробити автоматичну верстку книги за декілька хвилин.
Також навчу вас робити дорогі та класні розвороти, які будуть виділяти вас на ринку фотографії

ОГЛЯД ТОПОВИХ

ПОЛІГРАФІЙ

Я розкажу вам про ті поліграфії, які дійсно роблять класні фотокниги. Покажу як з ними працювати, як замовляти і як сформувати свою ціну на книгу

ЧІТКИЙ ПЛАН ЯК ЗАРОБЛЯТИ НА КНИГАХ

Вас чекає урок про те, як рекламувати та продавати свої фотокниги. Як заробляти на книгах від 1000$ в місяць. Як і де робити огляди фотокниги, щоб отримувати нові замовлення.

ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСУ ВИ 100% ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ФОТОКНИГУ БУДЬ ЯКОГО ФОРМАТУ І СТИЛЮ

СТРУКТУРА КУРСУ та УРОКИ

1. Які є види фотокниг, чим вони відрізняються

Наглядно показую фотокниги і розказую чим економ відрізняється від преміум. А також, ви дізнаєтесь які саме критерії впливають на категорію книги.

 

2. Уроки по розробці макетів 3-х різних программах

Покажу вам як розробляти макети в Photoshop, Lightroom та SmartAlbums. Навчу робити макети дуже швидко і при тому, щоб це виглядало стильно та дорого.

 

3. Кольоропередача

Як сформувати та відправити макети так , щоб колір книги після друку не змінився. Розповім як налаштувати кольоровий профіль у ваших программах, щоб книги відображались правильно

 

4. Урок про рекламу та продажу книг

Детально з прикладами та своїми історіями я розповідаю як можна заробляти на книгах. Як з одного, але правильного, огляду фотокниги в сторіс можна отримати 7 нових замовлень. 

 

5. Ціноутворення

Як формується ціна на фотокнигу для клієнта, що туди включити. Чи варто брати додаткові кошти за різні варіанти обкладинок, розворотів, розмірів книги і тд.

 

6. Огляд та розбір поліграфій

Розповім з якими поліграфіями співпрацюю. Покажу як робити замовлення, на що звернути увагу і де брати коректні макети для верстки для різних поліграфій

 

7. Додаткові матеріали

 

     ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСУ

ВИ ОТРИМАЄТЕ ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРТИФІКАТ

8M5A9768.jpg

 

Ви можете покинути цю сторінку так і не навчившись робити стильні та сучасні фотокниги, а можете придбати цей курс і зактири для себе це питання. Та почати уже заробляти на цьому виді послуг ;) 

 

Вибір завжди за вами

УВАГА:  Ціна послуги зафіксована в гривні. Купівля можлива у різних валютах з автоматичним перерахунком по встановленому курсу

Якщо у вас залишилися питання,
звертайтесь до нас:

telegramfacebookinstagramyoutube